Kifestettünk a Valeo-Siemens eAutomotive Magyarország Kft.-vel

A Valeo-Siemens eAutomotive Magyarország Kft. a társadalmi felelősségvállalás keretén belül a Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda és Hársfa Tagóvodája számára fantasztikus gyermeknapi meglepetéssel kedveskedett. A Valeo cégcsoport és ezen belül a Valeo Siemens veszprémi gyára elkötelezett a  fenntartható fejlődés mellett, melynek hét kiemelt területének egyike a „CSR – Corporate Social Responsibility”, azaz a társadalmi felelősségvállalás. Az agilis és innovatív vállalat úttörő az elektromos motorok növekvő piacán. A fiatal, vidám, tettre kész dolgozókból álló közösség, több mint 50 fő részvételével újította meg óvodáink udvari játékait és bútorait. Mindkét délután körünkben üdvözölhettük Sebők Balázs ügyvezető urat is, aki nem csak a vállalat irányításában, de bizton állíthatom, hogy a csiszolásban, festésben és a csapatépítésben is jeleskedik. A vállalat további kültéri játék és tárolók beszerzésében is támogatja intézményünket. Köszönjük, hogy mellénk állnak és segítségükkel esztétikusabb, új eszközökkel bővülő környezetben élhetik gyermekeink óvodai mindennapjaikat! Külön köszönöm Vida Kriszta titkárságvezető segítségét a kapcsolattartásban, szervezésben és lebonyolításban! A vállalat minden dolgozójának kívánunk örömteli, vidám nyarat és jó egészséget!