Állásajánlatok a Bóbita Óvodában

A Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet 1 fő óvodapedagógus munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Veszprém megye, 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az óvodapedagógus munkaköri feladatait, az óvoda nevelő-oktató munka tartalmát és szervezeti kereteit meghatározó alapdokumentumok, az óvoda munkaterve és az óvodavezető utasítása alapján önállóan, felelősséggel végzi. Köteles megtartani a pedagógus etika követelményeit, felelős a rábízott gyermekek szellemi és testi fejlődéséért.

Illetmény és juttatások:

Pályázati feltételek:

– főiskolai óvodapedagógus szakképzettség,

– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,

– egészségügyi alkalmasság.

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások:

– fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél,

– iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok,

– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,

– foglalkozás-egészségügyi orvosi igazolás,

– adatvédelmi nyilatkozat.

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. 09.03.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Sándor Edit Intézményvezető részére a veszpremibobita.ovoda@gmail.com e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának módja és rendje: A pályázatok megtekintése után az esélyes pályázók behívása személyes ismerkedés céljából. A döntést követően minden pályázót elektronikus levélben értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást ad: Molnár Ágnes Éva Óvodatitkár – Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23. Telefon: +3620/4492420

A Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet 1 fő szakács munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Veszprém megye, 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Az intézményi étkeztetést ellátó főzőkonyhán szakács feladatok ellátása a HACCP rendszer előírásainak megfelelően.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
– középfokú végzettség, szakács szakképesítés,
– magyar állampolgárság, büntetlen előélet,
– egészségügyi alkalmasság

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások:
– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
– motivációs levél, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
– nyilatkozat a személyes adatok kezeléséről

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
• Szakmai elhivatottság, rendszeretet és nyitottság.
• Precizitás, munkájával és környezetével szembeni igényesség, jó együttműködési képesség.
• Közétkeztetésben, köznevelési intézményben szerzett tapasztalat.

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. augusztus 17.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton, Sándor Edit intézményvezető részére a veszpremibobita.ovoda@gmail.com e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának módja és rendje: A pályázatok megtekintése után az esélyes pályázók behívása személyes interjú céljából. A döntést követően minden pályázót elektronikus levélben értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást ad: Molnár Ágnes Éva óvodatitkár – Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23. Telefon: 20/449-2420;