Kedves Szülők és Látogatók!

A korona vírus zárt közösségekben való gyors terjedése és a járványügyi helyzetre tekintettel kihirdetett vészhelyzet okán a mi intézményünk is bezárásra kényszerült. Tekintettel a rendkívüli helyzetre, honlapunkon és egyéb elérhetőségeinken keresztül igyekszünk hiteles tájékoztatást nyújtani Önöknek. Kérem, figyeljék tájékoztatóinkat, közleményeinket! Aktuális híreinket honlapunk „Kezdőlapján” kívül, részletesen intézményegységeink (Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda és Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda Hársfa Tagóvodája „fülek”) oldalain, illetve  a „Dokumentumok” között találják. Online csoportoldalainkon kollégáim igyekeznek mindenben segítségükre lenni a gyermekeikkel töltött idő tartalmasabbá, változatosabbá tétele érdekében. Sajnos intézményi nyílt napjaink, tervezett programjaink április hónapban biztosan elmaradnak és ugyanez vonatkozik Hársfa Tagóvodánk májusi, jubileumi programjaira is. Persze, „ami késik, nem múlik”, igyekszünk ezeket az alkalmakat későbbi időpontokban pótolni. Tesszük ezt akkor is ugyanolyan lelkesedéssel és örömmel, mint ahogy most terveztük. Ezúton köszönöm meg szíves megértésüket, együttműködésüket, türelmüket, amit velünk szemben tanúsítottak, tanúsítanak ebben a rendkívüli helyzetben! Intézményünk teljes alkalmazotti közösségének nevében kívánok Önöknek gyermekeikkel együtt jó egészséget és szeretetteljes együttlétet! 

Veszprém, 2020. 03. 31.

Sándor Edit

Intézményvezető