Állásajánlatok a Bóbita Óvodában

Óvodapedagógus állás a Bóbita Óvodában

A Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet óvodapedagógus munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az óvodapedagógus munkaköri feladatait, az óvoda nevelő-oktató munka tartalmát és szervezeti kereteit meghatározó alapdokumentumok, az óvoda munkaterve és az óvodavezető utasítása alapján önállóan, felelősséggel végzi. Köteles megtartani a pedagógus etika követelményeit, felelős a rábízott gyermekek szellemi és testi fejlődéséért.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 17.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Sándor Edit Intézményvezető részére a bobitakorzeti.ovoda@upcmail.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának módja és rendje: A pályázatok megtekintése után az esélyes pályázók behívása személyes ismerkedés céljából. A döntést követően minden pályázót elektronikus levélben értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást ad: Molnár Ágnes Éva Óvodatitkár – Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23. Telefon: +3620/4492420

Gazdasági ügyintéző állás a Bóbita Óvodában

A Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet gazdasági ügyintéző  munkakör betöltésére.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az intézmény teljes körű gazdasági tevékenységeinek ellátása. Főbb tevékenységek: költségvetési, munkaügyi feladatok, eszközök beszerzése, leltározás, statisztika készítése, óvodai étkezéssel kapcsolatos teendők, likviditási terv készítés.

Pályázati feltételek:

• középiskola/gimnázium és szakirányú végzettség, közgazdasági szakközépiskola,
  • költségvetési területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • felhasználói szintű MS Windows NT/2000/XP,
  • büntetlen előélet

– fényképes szakmai önéletrajz

– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

– adatvédelmi nyilatkozat

Elvárt kompetenciák:

• Jó problémamegoldó képesség

A munkakör betölthető: A munkakör legkorábban 2020.szeptember 01.-től tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 07.

Óvodapedagógus állás a Bóbita Óvodában

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. július 14.

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. március 31.

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. február 28.

Vélemény, hozzászólás?