Óvodapedagógus állás a Bóbita Óvodában

A Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet óvodapedagógus munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Veszprém megye, 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az óvodapedagógus munkaköri feladatait, az óvoda nevelő-oktató munka tartalmát és szervezeti kereteit meghatározó alapdokumentumok, az óvoda munkaterve és az óvodavezető utasítása alapján önállóan, felelősséggel végzi. Köteles megtartani a pedagógus etika követelményeit, felelős a rábízott gyermekek szellemi és testi fejlődéséért.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

– főiskolai óvodapedagógus szakképzettség,

– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,

– egészségügyi alkalmasság.

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások:

– fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél,

– iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok,

– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,

– foglalkozás-egészségügyi orvosi igazolás,

– adatvédelmi nyilatkozat.

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. március 31.

A pályázatok benyújtásának módja: Elektronikus úton Sándor Edit Intézményvezető részére a bobitakorzeti.ovoda@upcmail.hu e-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának módja és rendje: A pályázatok megtekintése után az esélyes pályázók behívása személyes ismerkedés céljából. A döntést követően minden pályázót elektronikus levélben értesítünk, ezért az e-mail cím feltüntetése szükséges!

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást ad: Molnár Ágnes Éva Óvodatitkár – Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23. Telefon: +3620/4492420

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye: Veszprém megye, 8200 Veszprém, Haszkovó u. 23.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Illetmény és juttatások:

Pályázati feltételek:

– főiskolai óvodapedagógus szakképzettség,

– magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,

– egészségügyi alkalmasság.

Jelentkezéskor benyújtandó iratok, igazolások:

– fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél,

– iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok,

– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,

– foglalkozás-egészségügyi orvosi igazolás,

– adatvédelmi nyilatkozat.

A munkakör betölthető: A pályázatok elbírálását követően azonnal.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. február 28.